Чутовна драма! Черно море шокира Славия в 95-ата минута (ВИДЕО)

Снимка: chernomorepfc.bg/
Славия не успя да победи Черно море в мач от I кръг на efbet Лига. На стадион „Славия“, „белите“ поведоха с 1:0, като попадението падна в самото начало на двубоя. В 95-ата минута обаче, „моряците“ изравниха за крайното 1:1.
Славия поведе още в 7-ата минута. Георги Йомов центрира от корнер, Андреа Христов се извиси и засече неспасяемо с глава за 1:0.
В 38-ата минута Славия организира бърза атака. Филип Кръстев изведе в наказателното поле Георги Йомов, който стреля мигновено, но покрай дясната греда.
5 минути по-късно „белите“ по чудо не удвоиха аванса си. Йомов проби отдясно и нахлу в наказателното поле, след което пусна успореден пас към Радослав Кирилов, който нямаше да има проблеми да засече в мрежата от границата на вратарското поле. Виктор Попов обаче със сетни сили пресече подаването на шпагат, а след това Цветомир Панов изчисти току пред голлинията.
В 53-ата минута столичани отново бяха близо до второ попадение. След центриране от корнер, Виячки засече с глава, но Дюлгеров се разтегна максимално и успя да избие с дясната си ръка.
Четвърт час преди края Йомов изпълни прекрасно фал. Дюлгеров обаче отново показа изумителен рефлекс и със сетни сили докосна топката, която след това срещна дясната греда, а в последствие бе избита на безопасно разстояние.
Драмата настъпи в 5-ата минута на даденото продължение. След центриране в наказателното поле, Исмаил Иса отклони с глава към Стефан Велев, който отблизо бе безкомпромисен за крайното 1:1.