И автогол не стигна на Арда, за да победи Локо Сф (ВИДЕО)

Арда не успя да победи Локомотив (София) в мач от VI кръг на Първа лига. На стадиона „Арена Арда“ домакините се поведоха с 1:0 след автогол. „Железничарите“ обаче успяха а изравнят за крайното 1:1.
В 9-ата минута Спас Делев стреля опасно от фал. Александър Любенов обаче плонжира и изби в корнер. открие резултата, но шутът му не намери очертанията на вратата.
В 28-ата минута Жуниньо засече с глава центриране от корнер, но неточно.

Арда поведе в 52-ата минута. Иван Коконов центрира остро отляво. Йоргос Кацикас опита да пресече на шпагат, но вместо това прати топката в собствената си врата за 1:0.
Малко след това Тонислав Йорданов опита да реализира феноменален гол, прехвърляйки Александър Любенов от 50-ина метра. Топката обаче премина на сантиметри от целта.

В 79-ата минута Тонислав Йорданов стреля силно на два метра пред наказателното поле. Любенов обаче показа класа и с една ръка успя да избие в корнер отиващата в горния му ляв ъгъл топка.
60 секунди по-късно Локомотив изравни. След центриране отдясно, Октавио засече с глава от точката за изпълнение на дузпа, пращайки топката неспасяемо от вътрешната страна на дясната греда за 1:1. Любопитно е, че това бе първият точен удар в мача за „железничарите“.

В даденото продължение Арда можеше да стигне до победата. Руменов стреля по земя от границата на наказателното поле. Любенов обаче плонжира и изби в корнер насочената в долния десен ъгъл топка.

loading…

предишна статияМартин Камбуров единствен с двуцифрено число голове на „Герена“Следваща статияБелия: Явно не сме си взели поуки! Работи се по селекцията