Черноморец не успя да победи Загорец (ВИДЕО+СНИМКИ)

Черноморец и Загорец (Нова Загора) завършиха наравно в мач от II кръг на Трета лига – Югоизток. На стадиона на „акулите“ съперниците не стигнаха до попадение, завършвайки 0:0.
Първото полувреме премина при равностойна игра. Двата отбора си размениха по едно по-опасно положение, без обаче да стигнат до гол.
През втората част отново нито един от тимовете не успя да вземе игрово преимущество. Все пак, пред Черноморец се откриха две добри възможности. В началото на частта удар от границата на наказателното поле на Парушев премина покрай лявата греда. Малко преди края й пък, след центриране отдясно, Стоян Кижев засече с глава от границата на вратарското поле. Топката обаче премина над напречната греда.

loading…

предишна статияКокала започна с кошмарна загуба във Вихрен! (ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ НА ЮГОЗАПАД)