ЦСКА 1948 няма спирка! Удари и Берое (ВИДЕО+СНИМКИ)

Снимка: ЦСКА 1948
ЦСКА 1948 продължава блестящото си представяне в първенството, побеждавайки Берое в мач от XV кръг на родния футболен елит. На националния стадион „Васил Левски“, „армейците“ се наложиха с 1:0. По този начин те заемат петото място в класирането, на точка от Арда и ЦСКА-София.
В 9-ата минута ЦСКА 1948 можеше да поведе с малко късмет. Удар на Бастунов се отклони в крака на Ангелов и бе на път да прехвърли вратаря, който все пак успя да избие в корнер.
В 28-ата минута Серкан Юсеин нанесе плътен удар от границата на наказателното поле. Ганев не успя да улови, след което трябваше да плонжира и да захлупи топката пред футболист на „червените“.
В 38-ата минута Макута се строполи в наказателното поле на домакините. Вместо дузпа обаче, той получи заслужен жълт картон за симулация.

180 секунди след началото на втората част, ЦСКА 1948 поведе. Серкан Юсеин центрира от дълбочина към далечната греда. Там дебнеше Васил Шопов, който засече от малък ъгъл. Ганев не се намеси убедително и позволи топката да се оплете в мрежата му за 1:0.

54-ата минута Гаюс Макута изведе Еривалдо. Последният залъга Наумов и стреля. Вратарят обаче някакси успя да избие с върха на пръстите си в корнер.
240 секунди по-късно ЦСКА 1948 можеше да сложи точка на спора. Серкан Юсеин проби отляво и центрира. Мартин Камбуров засече с глава, но топката срещна страничаната греда.