Драма! Етър докосна спасението, но Славия попари „болярите“ с изумителен гол в продължението (ВИДЕО)

Етър не успя да победи Славия в мач от XXVI кръг на Първа Лига. На стадион „Ивайло“ във Велико Търново, възпитаниците на Александър Томаш водиха с 1:0 до 90-ата минута, но в продължението Рангелов с изумителен гол със странична ножица направи 1:1. Именно при този резултат завърши двубоят, съвпадна с 97-годишнината от създаването на Етър.
В 26-ата минута Радослав Кирилов стреля нелошо от фал, но топката премина покрай дясната греда.
180 секунди по-късно Даниел Младенов нанесе силен удар, който обаче попадна право в ръцете на вратаря.
Най-интересната и същевременно спорна ситуация дойде в 40-ата минута. Миси Мезу нахлу в наказателното поле, където падна след съприкосновение с Емил Виячки. Въпреки желанието на домакините, главният съдия Валентин Железов не отсъди дузпа, което по-скоро беше правилното решение.
До края на полувремето остана време удар на Мечев от фал да мине над вратата.

В 53-ата минута Етър удари греда. Центриране на Алдаир намери непокрития Мезу, който с глава стреля, но топката се спря в лявата греда на Вуцов.
В ответната атака и Славия удар греда. Емил Стоев шутира мощно, но стълбът спаси този път Христо Иванов.
В 79-ата минута Етър поведе. Алдаир нахлу отляво в наказателното поле и с успореден пас намери във вратарското Милчо Ангелов, който незабавно засече в мрежата за 1:0.

В 84-ата минута Алдаир нанесе опасен шут от границата на наказателното поле, който обаче премина над напречната греда.
В 1-ата минута на даденото продължение Славия изравни. След центриране отдясно на Андреа Христов, Димитър Рангелов засече със странична ножица за 1:1.