ЦСКА-София разгроми Ботев (Вр) при представянето си! Аржентинец блести с хеттрик (ВИДЕО)

Снимка: cska.bg

ЦСКА-София победи Ботев (Враца) в официалното представяне на „червените“ за новия сезон. На стадион „Българска армия“ домакините се наложиха с 4:0. Любопитно е, че заради проблемите със захранването на стадиона, двубоят се забави, а отборът бе представен на феновете на почивката между двете полувремена.
ЦСКА-София поведе още в 5-ата минута. Яник Вилдсхут проби по крилото и пусна остър пас в наказателното поле. Гонсало Виера опита да изчисти топката, но вместо това я прати в собствената си врата за 1:0.
„Червените“ удвоиха аванса си в 37-ата минута. Федерико Варела отне топката малко пред наказателното поле на врачани и веднага подаде към Радослав Живков. Той върна в наказателното поле на аржентинеца, който от около точката за изпълнение на дузпа отбеляза за 2:0.
Секунди преди края на полувремето, ЦСКА-София оформи класиката в резултата. Ситуацията почти прекопира второто попадение, като отново Живков намери Варела и отново последният направи 3:0.

На полувремето ЦСКА-София представи на феновете на стадиона отбора си за новия сезон.

В 71-ата минута ЦСКА-София стигна и до четвърто попадение. След центриране отдясно на Дончев, Варела засече с глава за 4:0, същевременно оформяйки и своя хеттрик.

ЦСКА-София: 1. Густаво Бусато (в), 2. Юрген Матей, 28. Пламен Гълъбов, 19. Иван Турицов, 3. Жеферсон Телес (к), 30. Яник Уайлдшът, 5. Федерико Варела 11. Хамза Чатакович, 7. Йоан Баи, 23. Ахмед Ахмедов, 29. Християн Петров
Ботев (Врaца): 33. Красимир Костов, 88. Иван Бауренски, 18. Илия Миланов, 37. Никола Гивов, 77. Мартин Николов, 22. Никола Колев, 6. Антонио Георгиев, 94. Юлиян Ненов, 81. Виктор Василев, 20. Дориан Бабунски, 30. Гонсало Виера