Левски вкара 8 на Витоша при U17! U15 с 12-а победа (ВИДЕО)

„Левски“ U17 записа петнадесетата си поредна победа от началото на първенството в Елитната група, разгромявайки „Витоша“ (Бистрица) с 8:2 на комплекс „Георги Аспарухов“. Хеттрик за победата записа Николай Арахангелов с попадения в 55-та, 61-та и 73-та минути. По един гол добавиха Никола Църовски в 1-та, Димитър Андонов в 15-та, Виктор Атанасов в 39-та, Антон Иванов в 46-та и Ериан Благоев в 76-та минути.
Воденият от треньора Захари Сираков отбор остава едноличен лидер в класирането с пълен актив от точки – 45, с 86 вкарани и само 4 допуснати гола.
Съставът на „Левски“ U17: 1. Пламен Андреев (46 – 12. Калоян Славчев), 20. Емил Кьосов, 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (к), 18. Алекс Минчев, 14. Никола Църовски, 15. Александър Асенов (46 – 19. Радослав Петров), 27. Асен Митков, 17. Николай Арахангелов, 7. Антон Иванов (65 -2. Ериан Благоев), 11. Виктор Атанасов.

Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 4:0 „Витоша 13“ в мач от 15-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Срещата се игра на изкуствения терен на комплекс „Георги Аспарухов“. Никола Бандев в 32-та, Йоан Янев в 43-та, Ники Гинчев в 56-та и Преслав Бачев в 64-та минути бяха точни за водения от треньора Стоян Димов тим.
„Сините“ са лидер в класирането с 38 точки, пред „ЦСКА-София“ с 33 и мач по-малко.
Съставът на „Левски“ U15: 22. Пламен Иванов, 15. Део Дамянов, 25. Калоян Борунов, 18. Дейвид Михалев, 21. Никола Бандев, 7. Александър Божилов (к), 16. Преслав Бачев, 14. Александър Маринов, 11. Адриан Райчев (51 – 20. Ники Гинчев), 8. Йоан Янев (47 – 19. Крис Златинов), 9. Александър Сомов (54 – 6. Дейвид Джоров).