Бившият голмайстор на Левски пак вкара за Ди Си Юнайтед (ВИДЕО)

Бившият голмайстор на Левски – Найджъл Робърта – реализира ново попадение за Ди Си Юнайтед. Това се случи при разгромния успех със 7:1 над гостуващия Торонто.

Паредес откри резултата след само 120 секунди игра.
В 8-ата минута Робърта бе изведен сам срещу вратаря от Морено и с удар по диагонала се разписа за 2:0.

Nigel Robertha: GOAL SCORER#DCU | @FanDuel pic.twitter.com/0FNZZ8X1bA
— D.C. United (@dcunited) July 3, 2021

В 21-ата минута Присо-Мбонге си отбеляза автогол за 3:0. В 39-ата минута Акинола намали на 3:1.
През второто полувреме футболистите на Ди Си Юнайтед вкараха още 4 попадения чрез Ариола (71), Камара (81), Асад (85) и Йоу (90).
Робърта бе заменен в 76-ата минута от Ола Камара. Това бе втори пореден мач като титуляр за голмайстора и той отново се разписа.
С успеха Ди Си Юнайтед събра 16 точки и излезе на шесто място в Източната конференция на МЛС.