Арда повали Берое насред Стара Загора! Тонислав Йорданов се развихри (ВИДЕО)

Арда победи Берое в мач от XXVIII кръг на Първа Лига. На стадион „Берое“ в Стара Загора, възпитаниците на Николай Киров се наложиха с 2:0. И двете попадения за успеха тима от Кърджали бяха дело на Тонислав Йорданов.
В 7-ата минута Милен Желев си поведе с глава и стреля опасно, но покрай гредата.
В 12-ата минута пък Румен Руменов нахлу в наказателното, ала шутът мъ бе твърде слаб и не затрудни Перниш.
Арда поведе в 39-ата минута. Деян Лозев проби отдясно и центрира отлично. Тонислав Йорданов пък от непосредствена близост засече с глава за 0:1.

След час игра Камбуров овладя на гърди в наказателното поле и стреля от малък ъгъл. Топката премина на безопасна дистанция от лявата греда.
В 72-ата минута Деян Лозев проби отдясно и центрира. Тонислав Йорданов засече с глава пред вратарското поле, но неточно.
5 минути по-късно Арда удвои аванса си. Мартин Костадинов бе фаулиран в наказателното поле на домакините от Джуниет Али и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Тонислав Йорданов бе безкомпромисен за 0:2.

В 84-ата минута Берое можеше да върне интригата в мача. Ерсон Кукула засече с глава центриране от корнер. Топката обаче профуча покрай дясната греда.