В битката за Топ 6: ЦСКА 1948 завъртя равенство с вкус на победа срещу Черно море (ВИДЕО)

Снимка: chernomorepfc.bg

ЦСКА 1948 и Черно море не излъчиха победител в мач от 24-ия кръг на Първа Лига. На Националния стадион „Васил Левски“ съперниците завършиха битката за Топ 6 при 0:0. „Хиксът“ обаче е с вкус на победа за „червените“ тъй като запазват преднината си от 4 пред днешния си съперник.
Първото полувреме премина при равностойна игра, с едва три по-интересни положения – по едно пред двете врати.
В 29-ата минута Родриго бе изведен сам срещу вратаря. В опита си да премине покрай него обаче си поведе дълго топката и тя излезе в аут.
В 42-ата минута Васил Шопов центрира отляво. Серкан Юсеин бе оставен напълно необезпокояван в наказателното поле и засече с глава, но доста неточно.
120 секунди по-късно Андраде стреля от границата на наказателното поле. Наумов не успя да улови, но все пак по-сериозни неприятности за него не последваха.

В 66-ата минута Черно море можеше да поведе. Пабло Гарсия нанесе хубав удар от дъгата пред наказателното поле. Топката обаче срещна напречната греда и излезе в аут.
Четвърт час преди края Лазар Марин стреля от малък ъгъл. Футболист на Черно море обаче подложи крак и отклони топката в корнер.
В 83-ата минута Пабло Гарсия отправи мощна тупалка от сериозна дистанция, която обаче профуча покрай дясната греда.