ЦСКА-София взе само точка от 10 „смърфа“ (ВИДЕО)

Снимка: cska.bg
ЦСКА-София и Локомотив (Пловдив) не излъчиха победите в последен двубой от последния XXVI кръг на редовния сезон в efbet Лига. На стадион „Българска армия“ съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1. „Смърфовете“ играха с човек по-малко от 66-ата минута, когато от игра бе отстранен Петрович.
Локомотив започна вихрено и поведе след по-малко от 240 секунди игра. След центриране отляво, Бирсент Карагарен свали с глава на Лукас Салинас, който прати топката между краката на Бусато са 0:1.
В 11-ата минута Валентин Антов игра с ръка в собственото си наказателно поле. Главният съдия Станислав Тодоров обаче не отсъди дузпа.
5 минути по-късно ЦСКА-София можеше да изравни. След центриране от корнер, Али Соу засече с глава, топката тупна в земята и прехвърли Луков, но срещна горната греда.
В 26-ата минута ЦСКА-София нацели за втори път напречния стълб. Този път това стори Едвин Джеси с мощен удар от над 20 метра.
В 58-ата минута „смърфовете“ можеха да удвоят аванса си. След остро центриране отляво, Аралица засече с глава, но Бусато спаси.
В 66-ата минута Локомотив остана с човек по-малко. Петрович препъна в гръб Кристиян Малинов, за което получи втори жълт и съответно червен картон.
В 83-ата минута ЦСКА-София възстанови равенството с първия си точен удар в мача. Мазику проби отляво и върна към границата на наказателното поле. Там Тиаго стреля от движение, пращайки неспасяемо топката от вътрешната страна на лявата греда за 1:1.
180 секунди по-късно Кери изстреля истински снаряд от ъгъла наказателното поле. Луков обаче успя да избие с една ръка, а след това и да улови.