Неделев се завърна, Ботев (Пд) тресна Славия! (ВИДЕО)

Снимка: Ботев (Пд)

Ботев (Пловдив) победи Славия в мач от третия кръг на Първа Лига. На стадиона в Коматево „канарчетата“ се наложиха с 1:0. Освен с победата, двубоят ще се запомни и със завръщането в игра на звездата на пловдивчани – Тодор Неделев.
В 4-ата минута Атанас Илиев стреля с глава, но встрани от вратата. пробва мерника си с глава, но топката мина встрани от целта.
Това обаче бе и единственото по-опасно положение за първите 45 минути.
Втората част започна с опасен удар с глава на Мартин Сораков, който обаче не доведе до желания от „белите“ резултат.
Малко по-късно Радослав Кирилов се оказа на голова позиция на границата на вратарското поле, но бившият футболист на Киево не успя да засече топката в мрежата.
Ботев поведе в 64-ата минута. Емануел Току с мощен изстрел извън наказателното поле намери долния ляв ъгъл на Вуцов за 1:0.

В 76-ата минута се случи дългоочаквано за Ботев и феновете на тима събитие. В игра, след дълго възстановяване от контузия, се завърна Тодор Неделев.