Локо (Пд) удари Черно море! Познат герой с нов шедьовър (ВИДЕО)

Локомотив (Пловдив) победи Черно море в мач от IV кръг на efbet Лига. На „Лаута“ „смърфовете“ се наложиха с 2:1.
Пловдивчани поведоха след по-малко от 240 секунди игра. Николай Николаев центрира отдясно, а Момчил Цветанов засече от границата на вратарското поле за 1:0.
В 25-ата минута Георги Минчев стреля чудесно от фал, но Георги Георгиев с фантастичен рефлекс успя да избие в корнер.
В 31-ата минута Черно море изравни. Васил Панайотов изведе с прекрасен пат с пета Курьор, който с прецизен удар прати топката в мрежата за 1:1.

Локо (Пд) възстанови аванса си след малко повече от 120 секунди от началото на втората част. Автор на попадението стана Димитър Илиев. Капитанът на „черно-белите“ изпълни перфектно фал пред дъгата на наказателното поле, пращайки топкат в горния десен ъгъл на вратата за 2:1.

В 74-ата минута Карагарен изведе чудесно Анте Аралица, който стреля без забавяне. Георгиев обаче успя да избие с крак.
В добавеното време пък Родриго си изкара два бързи червени картона и респективно червен. По този начин той пропуска домакинството на ЦСКА-София след паузата в шампионата.