Черно море удари Берое като гост! Старозагорци с две греди (ВИДЕО)

Снимка: chernomorepfc.bg

Черно море победи като гост Берое в мач от III кръг на Първа Лига. „Моряците“ се наложиха с 2:0.
Домакините можеха да поведат след само 180 секунди игра. Удар на Илиян Стефанов обаче срещна гредата. Абубукар Тунгара направи добавко, но Георгиев изби в корнер.
В 25-ата минута Родриго Енрике стреля много опасно, но Нордин Бакер успя да избие в корнер.

Черно море поведе само 120 секунди след началото на втората част. Васил Панайотов получи вдясно в наказателното поле, след което Родриго Енрике. Последният засече в долния ляв ъгъл на вратата за 0:1.

В 56-ата минута варненци удвоиха аванса си. Бакер изби удар на Стефан Велев. Топката обаче попадна у Касми, който без проблеми направи 0:2.

Малко след попадение Берое можеше да върне интригата. Камара проби отдясно и пусна успореден пас. Кукула засече от границата на вратарското поле, но неточно.
В 76-ата минута Кукула изпълни чудесно фал, но топката срещна напречната греда.
Секунди по-късно Камара стреля опасно в долния десен ъгъл. Георгиев обаче изби.
В последната минута на редовното време Зе Гомеш прати за трети път топката в мрежата на Бакер. Попадението обаче бе отменено заради засада.

loading…

предишна статияДубълът на Септември и Пирин ГД откриха с атрактивно реми новия сезон(СНИМКИ)Следваща статияПетър Колев: Няма от какво да се срамувам от играчите! Заспахме за 15 минути