Ботев (Вр) продължава да лети при Дани Моралес! Тресна и Царско село (ВИДЕО)

Снимка: levski.bg

Ботев (Враца) продължи отличния си старт в Първа лига. В мач от III кръг на първенството, възпитаниците на Даниел Моралес се наложиха като гости на Царско село с 2:1.
Ботев започна ударно мача и поведе след само 81 секунди игра. Николов центрира отляво на задна греда. Мирослав Маринов засече от движение на ъгъла на вратарското поле за 0:1.
След още 2 минути врачани можеха да удвоят аванса си. Отново Маринов отправи удар от наказателното поле към долния ляв ъгъл. Този път обаче Георгиев плонжира и улови.
След тази ситуация Царско село пое инициативата и успя да изравни в 45-ата минута. Василев центрира отдясно към задната греда, където Димо Бакалов се пребори с футболист в зелено и вкара с глава за 1:1.

В 51-ата минута Бабунски изпълни отлично фал. Янко Георгиев обаче със страхотен рефлекс успя да избие отиващата в долния му десен ъгъл топка.
В 80-ата минута Лукас Диас стреля много опасно от границата на наказателното поле. Костов обаче успя да избие в корнер.
В ответната атака Ботев отново поведе. Виктор Василев бе изведен сам срещу вратаря. Ударът му от малък ъгъл бе избит от Янко Георгиев. Топката обаче рикошира в Александър Александров и влетя в собствената му мрежа за 1:2.