Белгия ошамари яко Русия насред Санкт Петербург (ВИДЕО)

Белгия победи Русия в мач от група „В“ на ЕВРО 2020. На стадиона в Санкт Петербург, „Червените дяволи“ се наложиха с 3:0.
Белгия поведе още в 10-ата минута. Мертенс намери в наказателното поле Лукаку, като затова спомогна и неубедителна намеса на Семьонов. За нападателя на Интер пък не бе проблем от близко разстояние да прати топката в мрежата за 1:0.

В 34-ата минута символичните гости удвоиха аванса си. Азар центрира в наказателното поле, никой не успя да играе с топката, която бе на път да изненада Шунин, който все пак успя да избие, но право в краката на Мюние. Последният пък без затруднения порази целта за 2:0.
В 88-ата минута Белгия оформи класиката в резултата. Мюние изведе Лукаку сам срещу вратаря и нападателят с прецизен удар покрай Шунин направи 3:0.

предишна статияБивш клуб на Ники Михайлов купи екс звезда на Лудогорец (ВИДЕО)