Жалко: Арда загуби историческия си евродебют! Съдийско рамо помогна на Апоел (ВИДЕО)

Снимка: fcarda.bg

Арда загуби историческия си евродебют. В мач от втория квалификационен кръг на Лига на конференциите, тимът на Николай Киров отстъпи като домакин на Апоел Беер Шева с 0:2.
В 21-ата минута Апоел получи право да изпълни фал и последва центриране от Сафури. Караджов се намеси неубедително и бе изпреварен от Ейтан Тиби, който с глава засече в мрежата. Попадението обаче бе отменено заради засада.
120 секунди по-късно Барейро засече с глава центриране от фал. Този път обаче Караджов успя да улови пред голлинията.
В 37-ата минута Апоел имаше нов шанс да поведе. Аколатсе се отскубна сам срещу вратаря. Коконов обаче успя в последния момент да го извади от равновесие, а Караджов се хвърли в краката му и изби топката, след което я улови.

Апоел поведе 52-ата минута. След центриране на Сафури от корнер, Барейро се извиси в наказателното поле и засече неспасяемо с глава за 0:1. До ъгловия удар обаче се стигна, след като главният съдия не отсъди очеизбождащо нарушение срещу Спас Делев.

180 секунди по-късно Делев стреля директно от фал. Топката обаче премина покрай дясната греда.
Малко след това силен удар на Георгиев от границата на наказателното поле мина високо над вратата.
В 78-ата минута Апоел удвои аванса си. Ансах центрира отляво, а Дор Мича с удар от въздуха не остави шансове на Караджов за 0:2.

В 87-ата минута напрежението взе връх и футболисти на двата отбора започнаха да се бутат сериозно. В крайна сметка главният съдия охлади страстите с 4 жълти картона.

loading…

предишна статияАлександър Тунчев: Ще ни трябва време, за да постигнем този синхрон и тази класа, която притежавахмеСледваща статияФенове на ЦСКА-София нападнаха Стойчо Стоилов, уцелиха го с предмет