Левски отнесе Берое и е на 1/2-финал за Купата при U16 (ВИДЕО)

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 4:0 „Берое“ на стадион „Георги Аспарухов“ в реванша от 1/4 финалите в турнира за Купата на БФС и с общ резултат 4:1 се класираха за ½ финалите на турнира. Асен Митков от дузпа в 4-та минута откри резултата, а Преслав Бачев в 7-та и Симеон Василев в 16-та минути направиха преднината класическа до почивката. Кристиан Красимиров в 74-та минута оформи крайното 4:0.
„Левски“ U16: 1. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 3. Слави Чакъров, 4. Георги Коричков, 5. Симеон Василев (41 – 16. Константин Габерски), 6. Виктор Василев (к), 7. Любомир Тодоров (75 – 15. Стилиан Бързачки), 8. Антоан Стоянов (75 – 13. Михаил Михайлов), 9. Радостиан Димитров, 10. Асен Митков (41 – 17. Петко Панайотов), 11. Преслав Бачев (59 – 14. Кристиан Красимиров).

предишна статияМилан няма да поднови договора с МанджукичСледваща статияСептември удари Добруджа и доближи баража за елита