„Синьо“ преобразяване! Левски заигра като Левски и разгроми Монтана като гост (ВИДЕО)

Левски най-после постигна първа победа за новия сезон, при това гост. „Сините“ показаха много приятна игра и заслужено се наложиха с убедителното 4:0 при визитата си на Монтана. За домакините това бе първа загуба в първенството, след като в първите три кръга записаха победа и две равенства.
Гостите можеха да поведат още в 8-ата минута. Паулиньо преодоля трима играча на съперника и намери на точката за изпълнение на дузпа Станислав Иванов, чийто удар обаче премина малко над напречната греда.
Левски все пак откри резултата в 27-ата минута. Старокин намери с дълъг пас по диагонала Станислав Иванов, който нахлу в наказателното поле и намери Стайн Спиренигс. Нидерландецът пък с прецизен удар вдясно от точката за изпълнение на дузпа не остави шансове на вратаря за 0:1.
Столичният гранд удвои аванса си в 42-ат минута. Станислав Иванов пресече опит за изчистване на топката, която попадна у Паулиньо. Бразилецът с много точен от границата на наказателното поле намери долния десен ъгъл на вратата за 0:2.

Само 120 секунди след началото на втората част, Левски оформи класиката в резултата. Второто си попадение в мача реализира Стайн Спиерингс. Нидерландецът пое топката от собствената си половина, стигна малко пред дъгата на наказателното поле и с много прецизен удар намери долния десен ъгъл на вратата за 0:3.

В 67-ата минута Левски стигна до четвърто попадение. След центриране от корнер, топката стигна до Ивайло Найденов. „Синият“ юноша стреля пред от границата на наказателното поле, стражът на домакините не успя да види топката и тя влетя в средата на вратата за 0:4.